Osobní rozvoj jednotlivce a test talentů | Talent Kompas

JE TO V TOBĚ

Kladeš si otázky kdo jsem, kam směřuji a jestli TO ve mně je? TALENT KOMPAS tě provede sebepoznáním a objevením tvých silných a slabých stránek. Odkryj s námi svůj potenciál a nastartuj osobní růst.

NASTARTUJME TO SPOLEČNĚ

Více sebedůvěry

Objevení silných stránek

Porozumění sobě i druhým

Osobní i profesní růst

ROZVÍJEJ

TALENT

Nemusíš být zrovna superhrdina, abys byl nejlepší verzí sebe sama. Nauč se na sebe dívat prostřednictvím svých talentů. Uvědomíš si nejen kdo jsi, ale i kým se můžeš stát. Rozvíjej TO dobré v sobě.

JSME SOUČÁSTÍ TVÉHO RŮSTU

Víme, že TO někde v tobě je. Každý člověk dokáže víc, než si umí představit. Objevení silných stránek ti pomůže najít body, od kterých se můžeš odrazit při vytváření vlastního životního příběhu. Stačí jen podpořit svůj potenciál. Naši průvodci ti s tím rádi pomůžou.

Ukaž cestu i svým dětem

Přijde ti, že svým dětem přestáváš rozumět? Test talentů ti pomůže je pochopit a respektovat jejich jedinečnost. Test talentů TALENT KOMPAS s osobním výkladem může být právě tím momentem, kdy začnete budovat skutečný vztah mezi vámi.

Děti se spoléhají na tebe jako rodiče, že jim pomůžeš uchopit jejich potenciál a poradíš jim, jak v dnešním světě uspět. Očekávají alespoň malý impulz a chtějí v tobě mít oporu. Využij náš kompas a nasměruj své ratolesti do dospělého života.

ODSTARTUJ SVŮJ SEBEROZVOJ

Za 45 minut zmapujeme tvé talenty a pomůžeme ti najít cestu, jak rozvíjet svůj potenciál. Věříme, že i ty dokážeš víc!

I ty jsi výjimečný

JAKÝ TALENT MÁ TALENT KOMPAS?

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.