Osobní rozvoj jednotlivce a test talentů | Talent Kompas

POZNEJ SÁM SEBE

Kladeš si otázky kdo jsem, kam směřuji a jestli TO ve mně je? TALENT KOMPAS tě provede sebepoznáním a objevením svých silných stránek. Odkryj s námi svůj potenciál a nastartuj osobní růst.

S ČÍM TI POMŮŽEME

Získat více sebedůvěry

Objevit své silné stránky

Porozumět sobě i druhým

Určit si kariérní směr

Nemusíš být zrovna super hrdina, abys byl nejlepší verzí sebe sama. Nauč se na sebe dívat prostřednictvím svých talentů. Uvědomíš si nejen kdo jsi, ale i kým se můžeš stát. Rozvíjej TO dobré v sobě.

VYBER SI VARIANTU

Test talentů
TALENT KOMPAS

Test talentů TALENT KOMPAS je online nástroj, který mapuje talenty člověka i způsoby, jak je využít naplno pro dosažení svých cílů.

1 990 Kč
Osobní výklad
testu talentů

Osobní výklad testu talentů ti dá potřebné sebepoznání a vyšší sebedůvěru pro budoucí kroky, které si stanovíš ve svém akčním plánu.

2 500 Kč
Startovací balíček pro osobní rozvoj

Test talentů TALENT KOMPAS s osobním výkladem tě provedou sebepoznáním a umožní ti odhalit své silné a slabé stránky. Balíček je ideální volbou pro každého, kdo chce nakopnout svůj osobní růst, anebo s ním teprve začíná. 

4 090 Kč

ŘÍKAJÍ O NÁS

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit osobní a firemní rozvoj a využívat potenciál naplno.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.