Náš příběh a motivace | TALENT KOMPAS

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Každý má své sny a poslání. Každý je originál se zcela unikátním potenciálem. A každý z nás si píše svůj vlastní příběh.
Prozkoumej ten náš a přilož ruku k dílu.

JSME TALENT KOMPAS

Vyvíjíme nástroje pro talent management, leadership a osobní rozvoj, aby každý mohl objevit, naplnit a směřovat svůj potenciál. Ale také jsme tvůrcem platformy Dokážeš víc!, kde provázíme, spojujeme a motivujeme lidi na jejich cestě osobního rozvoje.

Vzděláváme a rozvíjíme trh v otázkách úspěchu, snů, návyků, spirituality, leadershipu, kvality vztahů, pozitivního myšlení a dalších mnoha témat zásadních pro zdravý a šťastný život.

PODCAST

Vydat se na cestu k objevení talentů vyžaduje odvahu. Seznamte se s autorkou Testu talentů TALENT KOMPAS Lenkou Mazalovou

VĚŘÍME, ŽE I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Kompas ukrytý v nás ukazuje každému jiný směr. Ten náš ukazuje na jasnou vizi.
Každý, kdo se rozhodne převzít zodpovědnost za svůj život a vydat se na cestu za svými sny, má možnost psát náš příběh a tvořit naši společnou budoucnost.

MÁME JASNÝ SMĚR

NÁŠ RŮST STOJÍ NA PEVNÝCH ZÁKLADECH

JEDNOTA

LIDSKOST

HRAVOST

TRANSPARENTNOST A INTEGRITA

OTEVŘENOST

KDO PÍŠE NÁŠ PŘÍBĚH

LENKA MAZALOVÁ

Zakladatelka a product owner

JIŘÍ MAZAL

Finanční ředitel

JAKUB HOLEŠÍNSKÝ

Obchodní a marketingový ředitel

OLDŘIŠKA HRADCOVÁ

Marketing specialist

Ondřej Soldán

SEO specialist

MAREK REMIŠ

Product manager a lektor

PIŠ SVŮJ PŘÍBĚH S NÁMI

Na naši cestu přibíráme další talenty, kteří chtějí měnit svět k lepšímu. Mrkni na pozice níže, jestli se s nějakou ztotožníš. Pokud ano, dej nám vědět.

Úvazek: záleží na tvých preferencích

Preferované talenty: ty tvé

Snil/a jsi o tom, že si budeš moct vytvořit vlastní pracovní pozici? Tak teď máš příležitost. Rosteme a chceme tvořit tým schopných lidí, kterým jejich práce dává smysl a dělá jim radost. Nechceme tě limitovat jen pozicemi, na které nyní nové parťáky hledáme. 

Navrhni si svou pracovní pozici snů a odprezentuj nám, proč máme chtít do týmu právě tebe a tvé silné stránky. Napiš nám, kolik času jsi ochoten/a nabídnout a jakou finanční odměnu by sis představoval/a. Věnuj dostatek času přípravě své nabídky a neboj se být kreativní. Dáváme ti volnou ruku a chceme, abys nám ukázal/a co v tobě doopravdy je! 

Svou prezentaci nám pošli tímto formulářem. Zpátky se ozveme všem zájemcům. 

Držíme ti palce a těšíme se. 

Úvazek: plný úvazek

Smlouva: IČO

Preferované talenty: budování kontaktů, smysl pro účelnost, iniciování nových věcí, výkonnost

Koho hledáme:

Našeho nového obchoďáka nebo obchoďačku si představujeme jako někoho, kdo umí budovat vztahy s partnery a zákazníky, uzavírat B2B obchody a hledat synergie na trhu. Nebudeme lhát, naše očekávání nejsou malá. Budeš nejen zastupovat celý náš tým, ale také budeš tváří firmy. Je pro nás proto klíčové, abychom si mohli navzájem na 100 % věřit a abys k TALENT KOMPAS přistupoval jako k vlastní firmě. Měl/a bys mít také zájem dosahovat společných cílů, a to i v případě, že se občas objeví překážky. Věříme, že už máš dostatek zkušeností na to, aby sis aktivitu a práci plánoval i řídil sám/a. Výhodou je, pokud máš nějaké zkušenosti z oboru talent managementu.

Co můžeš čekat ty od nás:

Tvou odměnu nastavíme individuálně tak, aby pro tebe byla motivací a chtěl/a jsi s námi dlouhodobě růst. Nechceme jen někoho, kdo o věcech umí hezky mluvit, ale někoho, kdo se dokáže chopit cíle, dotahovat své úkoly do konce a posouvat tím věci kupředu. Za obchodníka totiž vždy mluví jeho výsledky, ruku v ruce s kvalitou vztahů, které zvládne vytvářet. A to nejen se zákazníky, ale i s naším týmem. 

Vidíš se jako náš obchoďák nebo obchoďačka? Pak vyplň tento formulář a představ se nám. Věříme, že tvůj životopis je jistě nabitý zkušenostmi, ale nás zajímáš především ty. Zkus sám sebe prodat kreativní formou a prozraď nám, co můžeš TALENT KOMPAS nabídnout. 

Zpátky se ozveme všem zájemcům.

SDÍLEJ SVŮJ PŘÍBĚH S NÁMI

Proč na to být sám? Přidej se k naší komunitě a využij možnost podílet se na psaní příběhu TALENT KOMPAS. Poděl se s námi o své zkušenosti a překážky, které tě potkali při cestě na vrchol. Napiš nám na sociálních sítích nebo sdílej příspěvek s vlastní zkušeností s hashtagem #dokazesvic.

JAKÝ TALENT MÁ TALENT KOMPAS?

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.