Reference | TALENT KOMPAS

REFERENCE

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni, kdo je naším parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Každá hůl má dva konce, jak říká autorka L. Mazalová. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také jak s nimi pracovat, aby nepřinesly nežádoucí výsledek. To je ta nejlepší cesta k sebepoznání a sebezdokonalování. Vytvořit z dobrého ještě lepší. A hlavně s chutí a radostí. Vyměňte si test i se svými blízkými, rodinou či spolupracovníky. Věnujte pak čas a pozornost jeho nastudování. Začnete je vidět v jiném světle a přizpůsobíte své chování i nároky jeho osobnosti. Pak se třeba začnou dít zázraky. Pro mě osobně to znamenalo takové malé perpetum mobile vzájemného porozumění.

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Navíc díky Lence Mazalové, která mě celým procesem provedla, jsem si ujasnila, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

IRENA HOŠKOVÁ

Koučka, lektorka, konzultantka

V posledním roce jsem se zaměřila na studium dostupných mezinárodních nástrojů a testů, které mohou pomoci každému člověku uvědomit si svou jedinečnou kombinaci silných stránek, vědomě je rozvíjet a uplatňovat. Jsem přesvědčena, že je to ta nejlepší cesta k osobní spokojenosti, úspěchu i štěstí. Jsem ráda, že jsem se mohla seznámit i s Testem talentů TALENT KOMPAS. Jako profesionální koučka oceňuji zejména jeho validitu, zpracování i výstupy, které poskytují zpětnou vazbu, upozorňují na možná úskalí a umožňují se zamyslet nad dalším směřováním.

RADEK TEGEL

Marketingový manažer, Itself s.r.o.

Po 15 letech praxe už dokážu vytušit, ve kterých pracovních situacích a s kterými typy lidí se cítím jako ryba ve vodě. TALENT KOMPAS mi to vše krásně pojmenoval, takže u případných pohovorů mě pak otázka „Jaké jsou Vaše silné stránky?“ rozhodně nepřekvapí. Potěšil mě systémem vygenerovaný plán na rozvoj silných stránek i informace o tom, na co je potřeba myslet, aby ostatní mé silné stránky nezneužívali.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Letos jsme podpořili osobní rozvoj talentovými testy TALENT KOMPAS. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří velmi dobře uplatňovat. Zároveň výsledky testů dokáží poukázat na úskalí každého talentu. Všichni, kdo testem prošli, se s výsledkem testu velmi ztotožnili. Navazující výklad od autorky testu Lenky Mazalové byl pak vodítkem k dalšímu plánu osobního rozvoje. V Klepierre nám zároveň TALENT KOMPAS pomohl identifikovat rozvojové potřeby, které lze velmi dobře ošetřit s našimi mentory a interním koučem. V Klepierre máme zkušenosti s různými testy osobního rozvoje, nicméně Test talentů TALENT KOMPAS je za nás první talentový test, které přináší ještě více radosti a motivace do dalšího seberozvoje.

Vratislav Staněk

Factory Manager, SMC Industrial Automation CZ

Nástroj TALENT KOMPAS využíváme v naší společnosti dlouhodobě jako diagnostický nástroj v oblasti talent managementu i při náborech lidí. Na jeho základě nastavujeme rozvojové plány zaměstnanců a vytváříme nové role a přerozdělování úkolů v rámci týmů tak, aby každý převážně dělal to, na co má vlohy. Díky TALENT KOMPAS nám vzrostla nejen produktivita, ale také dynamika a motivace lidí v rámci jednotlivých týmů. Pro mě osobně to znamenalo takové malé perpetum mobile vzájemného porozumění u nás.

ODSTARTUJ SVŮJ SEBEROZVOJ

OBJEV SVÉ TALENTY

Simona Zálešáková

Koordinátorka programu pro rodiče, ČSOB

TALENT KOMPAS jsme využili v rámci naší akademie zaměřené na úspěšný návrat našich zaměstnanců-rodičů po rodičovské dovolené do práce. Pomohl nám pojmenovat potenciál těchto lidí a nasměřovat je do konkrétních oblastí. Rodiče sami si uvědomili své silné stránky a získali více sebedůvěry. To je skvělé pro všechny, kteří potřebují nasměrovat své kroky v kariéře nebo si připomenout, v čem jsou dobří. A to nejen po rodičovské. 

KATEŘINA ČÍPOVÁ

Externí personalistka

Díky Testu talentů TALENT KOMPAS jsem zjistila, jaké talenty jsou pro mě přirozené a na čem můžu stavět. Cítím se víc jistá při jejich rozvoji a ty, které jsem nevyužívala, začínám postupně vnímat. Za mě je TALENT KOMPAS velkou motivací na sobě pracovat, rozvíjet se a mít radost ze smysluplné práce.

JAN HAŠA

Projektový manažer, IReSoft, s.r.o.

Pokud mám být upřímný, udělal jsem si již několik testů tohoto druhu, vč. IQ testů, které s tím byly spojené. Váš test mi dává výsledky o mých přednostech, které celkem znám. Takže mně osobně to přineslo pozitivní pocit z validity těchto testů. Poměr cena / výkon je super, určitě to pomůže mnoha HR.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.