Test talentů. Objev v sobě to nejlepší. | TALENT KOMPAS

TEST TALENTŮ
TALENT KOMPAS

Tvůj vnitřní kompas ti ukáže cestu na vrchol, která je kratší, než si myslíš. Test talentů zmapuje tvé talenty a jasnými kroky tě nasměřuje, jak využít svůj potenciál pro dosažení cílů.

PROČ DO TOHO JÍT?

Test umožňuje komplexně nahlédnout do hloubky potenciálu člověka

Je lidsky psaný, srozumitelný, dobře strukturovaný a přehledný

Lokální nástroj, který odráží specifika a mentalitu českého prostředí

Dotýká se nejen talentů, ale i jejich kritických míst

CO TEST OBSAHUJE?

Podrobný popis první pětky tvých klíčových talentů

Kompletní seřazení všech tvých 29 talentů

Doporučení pro tvůj další rozvoj

Akční plán k dosažení snů a cílů

Ochutnej kousek své jedinečnosti

první sousto máš zdarma

ZA 45 MINUT OBJEVÍŠ SVÉ TALENTY

Udělej si pohodu

Uvař si čaj nebo kafe a pohodlně se usaď. Nalaď se na dobrou vlnu a pusť se do toho. Stačí ti jen připojení k
Wi-Fi.

Vyplň test

Zodpovězením 145 otázek během cca 45 minut zmapujeme tvé talenty. Už samotné zamyšlení nad otázkami tě povede k sebeuvědomění.

Projdi si výsledky

Výsledky ti zpřístupníme hned po vyplnění. Podrobný a srozumitelný výstup ti odhalí tvé talenty a ukáže, jak a kde můžeš naplno rozvíjet svůj potenciál.

Začni s rozvojem

Odhalením tvých talentů to začíná. Další část cesty je posunout je směrem k silným stránkám. Přeměň potenciál do akce a dosáhni svých cílů.

O TESTU TALENTŮ

Test talentů TALENT KOMPAS je online nástroj, díky kterému získáš přehled o své první pětce klíčových talentů. Ty určují tvé předpoklady rozvíjet se, uspět a žít spokojený život. 

Test je vhodný pro každého od 16 let, kdo se chce více poznat, objevit nebo ujistit svou sebehodnotu a začít pracovat na svém osobním růstu. Bez ohledu na vzdělání nebo profesi.

Jak vyplnění testu probíhá:

  • Najdi si místo, kde se můžeš naplno soustředit na sebe a přepni se do pohody.
  • Samotné vyplnění testu v průměru zabere 45 minut, ale je to hodně individuální. Záleží, jakým způsobem budeš přemýšlet a analyzovat informace.
  • V testu si postupně projdeš 145 otázek, ve kterých se budeš rozhodovat mezi dvěma tvrzeními, které spolu nesouvisí. Na sedmimístné škále si vybereš, jak moc se přikláníš k určitému tvrzení, nebo zdali tě vůbec nevystihují.
  • Test můžeš kdykoliv přerušit a k jeho vyplňování se vrátit později. Ale doporučujeme si ho udělat na jeden zátah.
  • Jakmile test dokončíš, budeme tvé odpovědi chvilku zpracovávat. Samozřejmě ne moc dlouho, abychom nedráždili tvou zvědavost až příliš.

 

Tvé výsledky ti zpřístupníme jak v online prostředí naší aplikace, tak formou pdf souborů. Výsledky si můžeš stáhnout a sdílet je s přáteli či kolegy.

Nebuď na to sám. Vyber si svého průvodce a vydej se na cestu společně s ním. Ukáže ti kudy kam.

INVESTUJ DO SVÉHO SEBEPOZNÁNÍ

DEJ TOMU TEN SPRÁVNÝ SMĚR

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Test talentů TALENT KOMPAS stojí v plné verzi 1 990 Kč. Svůj první talent ale můžeš objevit zcela ZDARMA při ochutnávce našeho testu. Test získáš na našem e-shopu.

Ochutnávka testu talentů je zdarma a obsahuje pouze popis tvého prvního talentu.

Plná verze talentového testu zmapuje nejen první pětku tvých klíčových talentů, které určují tvou osobnost z pohledu potenciálu, ale také všech tvých 29 talentů v pořadí tak, jak jdou za sebou. V rámci plné verze získáš také doporučení pro svůj další rozvoj a akční plán, který tě navede k dosažení vytyčených cílů. 

Test talentů je dobré si po čase také zopakovat k potvrzení, že investuješ svůj čas do aktivit a lidí, kteří jsou v souladu s tvými ambicemi. Opakování testu doporučujeme pokaždé, když přijde nějaká důležitá změna (start kariéry, návrat do práce po rodičovské, změna práce a podobně).

Pokud na sobě aktivně pracuješ, může být zajímavé si test udělat znovu již po půl roce, ale stačí také až po roce. Pokud žiješ spíš stabilně, zopakuj si test až po 2-3 letech.

Test talentů TALENT KOMPAS obsahuje v plné verzi popis tvé první pětky klíčových talentů, které určují tvou osobnost. Dále dostaneš seznam všech svých 29 talentů v pořadí tak, jak jdou za sebou. K tomu získáš také doporučení pro svůj další rozvoj a akční plán, který tě navede k dosažení stanovených cílů. 

V průměru zabere vyplnění testu 45 minut. Je to však individuální a záleží, jakým způsobem budeš přemýšlet a analyzovat tvrzení v otázkách.

Test si může vyplnit každý, kdo se chce více poznat a pracovat na svém osobním růstu, a to nezávisle na vzdělání či profesi. Vyplnit si ho může i mladý člověk od přibližně 16 let, který má za sebou již nějakou pracovní zkušenost nebo má dobrý všeobecný přehled.

Výsledky testu najdeš pár minut po jeho dokončení na své nástěnce – zde.

Samozřejmě. Naše talenty jsou naší výjimečností a doporučujeme je sdílet se svou rodinou, přáteli, ale i kolegy. Tvůj zážitek může vést k prohloubení vztahů, inspiraci ostaních nebo budování důvěry a respektu.

JAKÝ TALENT MÁ TALENT KOMPAS?

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.