Talent management pro firmy | Talent Kompas

MAXIMALIZUJ POTENCIÁL SVÉHO TÝMU

Úspěch každé organizace stojí na schopnosti rozvíjet silné stránky svých lidí při naplňování vize. TALENT KOMPAS tě provede rozvojem tvých týmů, abyste společně dosahovali vytyčených cílů.

VYBUDUJ SILNÝ TÝM

Podpoř leadery

Vytvoř talentové prostředí

Motivuj a otevřeně komunikuj

Nabídni rozvoj jako benefit

TALENT

MANAGEMENT

S růstem tvého týmu přichází nové výzvy. Objev spolu s námi talenty svých zaměstnanců a dej jim prostor pro seberealizaci. Jejich silné stránky se budou vzájemně doplňovat.

NAPLŇTE FIREMNÍ CÍLE JAKO TÝM

Vnímej svoje kolegy a pochop, v čem spočívá jejich výjimečnost. Každý vyniká v něčem jiném. Delegací činností na ty správné osoby vytvoříte konkurenceschopný tým.

Pozvedněte výkonnost celé firmy na vyšší úroveň díky Testu talentů TALENT KOMPAS. Jak s oblibou říkáme, úspěch každé organizace stojí na její schopnosti rozvíjet silné stránky svých lidí.

TALENT KOMPAS
UMOŽŇUJE MANAŽERŮM

JÁ JSEM LEADER, JÁ VEDU

Abys mohl vést a rozvíjet své týmy, je potřeba nejprve poznat sám sebe a umět pracovat se svými silnými stránkami. Udělej si Test talentů TALENT KOMPAS a objev, jaký je tvůj potenciál a kde jej můžeš nejlépe rozvinout, aby ses stal tím správným leadrem pro svou organizaci.

Poznej svou jedinečnost

JAKÝ TALENT MÁ TALENT KOMPAS?

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Získej mezi prvními přístup k informacím, příběhům a tipům pro osobní růst. S námi dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.