Kariéra - Talent Kompas

KARIÉRA

Hledáme do našeho týmu nové parťáky, kteří budou posouvat TALENT KOMPAS k naší vizi. Mrkni na pozice níže a pokud se s nějakou ztotožníš, vyplň formulář.

PIŠ SVŮJ PŘÍBĚH S NÁMI

Úvazek: záleží na tvých preferencích

Preferované talenty: ty tvé

Snil/a jsi o tom, že si budeš moct vytvořit vlastní pracovní pozici? Tak teď máš příležitost. Rosteme a chceme tvořit tým schopných lidí, kterým jejich práce dává smysl a dělá jim radost. Nechceme tě limitovat jen pozicemi, na které nyní nové parťáky hledáme. 

Navrhni si svou pracovní pozici snů a odprezentuj nám, proč máme chtít do týmu právě tebe a tvé silné stránky. Napiš nám, kolik času jsi ochoten/a nabídnout a jakou finanční odměnu by sis představoval/a. Věnuj dostatek času přípravě své nabídky a neboj se být kreativní. Dáváme ti volnou ruku a chceme, abys nám ukázal/a co v tobě doopravdy je! 

Svou prezentaci nám pošli tímto formulářem. Zpátky se ozveme všem zájemcům. 

Držíme ti palce a těšíme se. 

Úvazek: plný úvazek

Smlouva: IČO

Preferované talenty: budování kontaktů, smysl pro účelnost, iniciování nových věcí, výkonnost

Koho hledáme:

Našeho nového obchoďáka nebo obchoďačku si představujeme jako někoho, kdo umí budovat vztahy s partnery a zákazníky, uzavírat B2B obchody a hledat synergie na trhu. Nebudeme lhát, naše očekávání nejsou malá. Budeš nejen zastupovat celý náš tým, ale také budeš tváří firmy. Je pro nás proto klíčové, abychom si mohli navzájem na 100 % věřit a abys k TALENT KOMPAS přistupoval jako k vlastní firmě. Měl/a bys mít také zájem dosahovat společných cílů, a to i v případě, že se občas objeví překážky. Věříme, že už máš dostatek zkušeností na to, aby sis aktivitu a práci plánoval i řídil sám/a. Výhodou je, pokud máš nějaké zkušenosti z oboru talent managementu.

Co můžeš čekat ty od nás:

Tvou odměnu nastavíme individuálně tak, aby pro tebe byla motivací a chtěl/a jsi s námi dlouhodobě růst. Nechceme jen někoho, kdo o věcech umí hezky mluvit, ale někoho, kdo se dokáže chopit cíle, dotahovat své úkoly do konce a posouvat tím věci kupředu. Za obchodníka totiž vždy mluví jeho výsledky, ruku v ruce s kvalitou vztahů, které zvládne vytvářet. A to nejen se zákazníky, ale i s naším týmem. 

Vidíš se jako náš obchoďák nebo obchoďačka? Pak vyplň tento formulář a představ se nám. Věříme, že tvůj životopis je jistě nabitý zkušenostmi, ale nás zajímáš především ty. Zkus sám sebe prodat kreativní formou a prozraď nám, co můžeš TALENT KOMPAS nabídnout. 

Zpátky se ozveme všem zájemcům.

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.