Vánoční balíčky - Talent Kompas

VÁNOČNÍ BALÍČKY

DARUJ SVÝM KOLEGŮM ZÁŽITEK

Investuj zbývající rozpočet smysluplně. Vyber si z našich vánočních balíčků, které jsme pro firmy připravili. Obsahují rozvojové dárky, které tvým kolegům dodají motivaci a sebejistotu do nového roku. Zároveň je ale můžete ve firmě využít i k nastavení vzdělávácích plánů a vytvořit tak prostředí, kde všichni směřujete ke stejnému cíli.

Vyber si balíček

Rozvoj jednotlivců

Na každém členu týmu záleží. Posuň své klíčové zaměstnance vpřed a dodej jim pořádnou dávku sebejistoty s testem talentů a osobním výkladem.

18 990 Kč bez DPH
Zásoby na příští rok

Ukaž svým lidem, že jejich práce dává smysl a namotivuj je na celý příští rok se zásobou testů talentů.

59 990 Kč bez DPH
Nabídka na míru

Rádi tvému týmu připravíme nabídku na míru, pokud máš specifické požadavky.

Individuální cena

Vyber si balíček podle svých preferencí nebo kontaktuj našeho Kubu, který je ti k dispozici na e-mailu jakub.h@talentkompas.cz nebo telefonním čísle +420 731 695 597.

Co je to test talentů?

Test talentů TALENT KOMPAS je online nástroj, díky kterému získáš přehled o své první pětce klíčových talentů. Ty určují tvé předpoklady rozvíjet se, uspět a žít spokojený život.

Co obsahuje plná verze testu talentů?

  • Popis všech pěti klíčových talentů, které určují tvou osobnost z pohledu potenciálu
  • Kompletní seřazení všech tvých 29 talentů
  • Doporučení pro tvůj další rozvoj
  • Akční plán pro dosažení tvých cílů, který tě pomocí koučovacích otázek dovede k odpovědím na otázku, kde a jak začít

Co je to osobní výklad?

Osobní výklad testu talentů staví na principech mentoringu, tedy předávání informací, rad a tipů, ale využívá také prvky koučování. Naši certifikovaní průvodci tě provedou tvými výsledky testu a ukáží ti cestu vhodnou pro tebe. Pomohou ti v budování sebedůvěry, odolnosti a motivace.

Osobní výklad testu talentů je vhodný také pro firmy. Při přijímacích řízeních ti naši průvodci pomohou se srovnáním jednotlivých talentových profilů vybraných kandidátů a poradí ti, který člověk je tím pravým pro tvůj tým. Ale také ti budou průvodcem při dlouhodobém rozvoji tvých týmů nebo při interním přeobsazování pozic.

JAKÝ TALENT MÁ TALENT KOMPAS?

Pořád tápeš, jestli zkusit TALENT KOMPAS? Mrkni na to, kdo je našim parťákem a komu jsme už s rozvojem pomohli.

MIROSLAVA FRYDRYCHOVÁ

HR Manažer, Klepierre

Rozvoj potenciálu lidí je pro nás klíčem k úspěchu celého týmu a je i základní hodnotou naší firemní kultury. Výsledky testů jsou velmi motivující a přináší větší sebeuvědomění toho, o které své silné talenty se opíráme a v jakém prostředí se nám je daří uplatňovat…

KATEŘINA TRÁVNÍČKOVÁ

Marketingový manažer, Selena Bohemia s.r.o.

Rozhodně stojí za to si Testem talentů TALENT KOMPAS projít a ujistit se, případně objevit své silné stránky. Ujasnila jsem si, jakým způsobem se můžu dál rozvíjet a kde naopak ubrat, aby se z rozvoje potenciálu nestal spíše blok.

MÁRIO JAKUBEC

Vedoucí výroby, SMC Industrial Automation CZ

Vidět sám sebe očima svých talentů je velmi příjemné, neboť nevidíme své nedostatky, ale naopak to, čeho se nám dostalo nejvíc. Vyhodnocení mi nepřineslo pouze možnost zaměřit se na to, jak rozvíjet své silné stránky, ale také…

Mám zájem o rozvoj jednotlivců

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.