Zdeněk Krejčí - Talent Kompas

Zdeněk Krejčí

Spojuji bohaté zkušenosti z obchodu s vášní pro koučování a osobní rozvoj. Specializuji se na podporu lidí v jejich cestě k vnitřní svobodě a pomáhám jim dosáhnout cílů.
Zdeněk Krejčí

O MNĚ

Jsem kouč s 15 lety praxe v oblasti obchodu. Mé profesní zázemí a následné vzdělávání mi poskytlo hluboké porozumění lidské psychice, zejména v oblasti rozhodování. Své znalosti a dovednosti jsem neustále rozvíjel, a postupně se specializoval na oblast vnitřní svobody. Věřím, že klíčem k úspěchu a naplněnému životu je schopnost svobodně rozhodovat o tom, jak chceme myslet, cítit se a jednat, nezávisle na vnějších okolnostech. Pracuji s klienty na posílení vnitřní svobody tak, aby byli schopni dosáhnout svých cílů a žít autentický a vyvážený život. Pomáhám jim dosahovat jejich vize, ať už je to lepší sebeprezentace, komunikace, sebevědomí či leadership.

PROČ VÝKLAD TESTU SE MNOU

Spojuji bohaté zkušenosti z obchodu s vášní pro koučování a osobní rozvoj. S více než 15 lety praxe jsem získal hluboké pochopení dynamiky obchodního prostředí a současně jsem se specializoval na podporu lidí v jejich cestě k vnitřní svobodě. Mým cílem není pouze pomoci ti objevit a využít tvé unikátní talenty, ale rovněž ti poskytnout nástroje a strategie, které ti umožní dosáhnout tvých cílů a žít plnohodnotný a autentický život. S mým individuálním přístupem a vášní pro osobní růst tě podpořím na tvé cestě k úspěchu a naplnění.
2 500 Kč/hod
Vlkov u Hradce Králové, Královéhradecký kraj

ZKUŠENOSTI

VZDĚLÁNÍ

  • Středoškolské, zaměření na strojírenství
  • Výcvik koučování CoachVille dle standardů ICF na úroveň PCC
  • Výcvik koučování pro pokročilou práci s emocemi Opravdové koučování dle standardů ICF

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

  • 15 let v obchodě B2B, B2C v sektoru zemědělství a průmysl
  • 2 roky koučování finančních poradců

PORTFOLIO

  • Individuální koučování
  • Cesta ke vnitřní svobodě
  • Mentoring obchodních dovedností
  • Školení a workshopy soft-skills dovedností na téma: emoční inteligence, optimismus, osobní efektivita a time management, návyky, syndrom vyhoření

ZAŽIJ VÝKLAD TESTU TALENTŮ

Najdi si průvodce, který ti sedí a začněte společně pracovat s tvými talenty. Jen díky vědomé a dlouhodobé aktivitě se dá dosáhnout úspěchu.

dej tomu ten správný směr

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.