Lenka Mazalová - Talent Kompas

Lenka Mazalová

Dává mi smysl podporovat ostatní v seberealizaci a provázet je na cestě v jejich růstu směrem ke spokojenému, naplněnému a úspěšnému životu.
Lenka Mazalová

O MNĚ

Baví mě objevovat talenty lidí i to, v čem je každý člověk jedinečný a jak toho může využít ve svém každodenním životě. Mám za sebou téměř 20 let praxe ve strategickém HR, kariérním poradenství a talent managementu. Od roku 2013 podnikám jako HR & Leadership konzultant a kouč. Ve 2019 jsem absolvovala trénink koučů s ACSTH schválením od ICF a ročně odkoučuji cca 300 hodin. Ačkoliv se věnuji klientům i v rámci své soukromé praxe, své know-how stavím na zkušenostech v prostředí největších a nejúspěšnějších firem v ČR napříč obory. 

PROČ VÝKLAD TESTU SE MNOU

Prostředí založené na budování důvěry a empatickém vnímání klienta je pro mě základem. Každý klient je jedinečný, proto i každý výklad musí tuto jedinečnost odrážet. Baví mě hledat kreativní způsoby, jakými koučování a výklady vedu, aby čas strávený se mnou byl intenzivní, hravý a objevující. Důležité je, aby se klienti maximálně naladili sami na sebe a na zdroje své síly. Díky tomu pak společně můžeme v bezpečném prostředí prozkoumat výzvy, které je mohou posunout v životě dál.  „Moji klienti o mě říkají, že koučování a výklad se mnou je zážitek, které si nesou v srdci a který postupně doznívá v určité aha momenty nebo další klíčové otázky, které vedou k jejich transformaci, sebepřijetí nebo motivaci něco změnit.“  Minulost je pro mě zdrojem poučení, nicméně je to budoucnost, kde budeme trávit zbytek života. Proto věřím, že k tomu, abychom našli řešení pro svoje plány, nepotřebujeme důkladnou analýzu zámku, ale klíč, který společně s klienty hledáme. Klíč, který otevře jejich potenciál. 
2 500 Kč/hod
Brno, Jihomoravský kraj

ZKUŠENOSTI

VZDĚLÁNÍ

Vysokoškolské, ekonomického zaměření, výcvik transakčního koučování, výcvik transformačního koučování

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

Moje profesní specializace a zároveň i vášeň je rozvoj lidského potenciálu. Více jak 17 let se věnuji HR, z toho od roku 2013 podnikám ve strategickém řízení lidských zdrojů, talent managementu, personální diagnostice a rozvoji lidí.  Od roku 2018  se na profesionální úrovni věnuji také koučinku. Absolvovala jsem specifické tréninky koučů s ACSTH schválením od International Coach Federation zaměřené na transakční a transformační koučování. Moje zkušenost  zahrnuje více než 3000 hodin provázení. Orientovala jsem se zejména na růst manažerů, ale také na life koučink a posilování sebedůvěry a sebehodnoty člověka. 

PORTFOLIO

  • Individuální koučink
  • Kariérní poradenství
  • Lektorování témat: leadership, talent management, flexibilita práce, práce s emocemi, time management a osobní produktivita, sebedůvěra a sebehodnota, asertivní a empatická komunikace, vyjednávání, návrat do práce po RD

ZAŽIJ VÝKLAD TESTU TALENTŮ

Najdi si průvodce, který ti sedí a začněte společně pracovat s tvými talenty. Jen díky vědomé a dlouhodobé aktivitě se dá dosáhnout úspěchu.

dej tomu ten správný směr

DOKÁŽEŠ VÍC

Inspiruj se spoustou tipů, jak uchopit svůj osobní rozvoj a využívat svůj potenciál naplno. 

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.