5 tipů na vánoční dárky pro osobní rozvoj - Talent Kompas

5 tipů na vánoční dárky pro osobní rozvoj

Dochází ti nápady na vánoční dárky? Překvap letos své blízké svou originalitou a něčím, co dává opravdový smysl. Jak jinak jim ukázat, že ti na nich záleží než tím, že podpoříš jejich osobní růst? V dnešním článku najdeš 5 tipů na inspirativní vánoční dárky, které tebou obdarované nejen potěší, ale také je přiblíží k naplnění jejich snů a cílů.

Daruj seznámení s talenty.

1. Vánoční poukaz na Test talentů TALENT KOMPAS

Pokud tví blízcí se seberozvojem teprve začínají, Test talentů TALENT KOMPAS představuje ideální start. Dárkový poukaz na test talentů se stane jejich vstupenkou do světa talentů a silných stránek, ve kterém objeví, v čem jsou skutečně dobří. Test jim zabere pouhých 45 minut a díky výsledkům získají přehled o svých dovednostech, což je nasměruje ke šťastnějšímu pracovnímu i osobnímu životu.

Komu poukaz věnovat?

 • Potomkovi, kterého čeká rozhodnutí, kam jít na školu nebo ve kterém oboru se uplatnit.
 • Partnerovi, který občas sám o sobě pochybuje a potřebuje ujistit, že i on/ona dokáže víc.
 • Rodičům, kteří si možná myslí, že na to, aby je jejich práce bavila nebo udělali nějaké změny k lepšímu, už jsou příliš staří.
 • Kamarádovi, kolegovi nebo i zaměstnavateli, který ocení, že se o jeho osobní rozvoj zajímáš.
 • Sobě, protože investovat do svého rozvoje je vždy skvělý nápad.

2. Předplatné magazínu First Class

Motivace není nikdy dost, a proto svým blízkým objednej předplatné magazínu First Class, který jim ji bude každé dva měsíce dodávat. Magazín v tištěné nebo elektronické formě obsahuje příběhy a rady od úspěšných lidí, kteří tebou obdarovanému ukáží, jak naplnit osobní potenciál nebo najít rovnováhu mezi osobním životem, kariérou a zdravím.

Ve výhodném balíčku získáš také přístup 

 • do speciální platformy, kde můžeš položit otázky přímo Petru Casanovovi,
 • do soukromé facebookové skupiny,
 • k uzavřeným webinářům Petra Casanovy,
 • ke čtení klubových článků,
 • do kompletního archivu článků,
 • do digitálního archivu FC Kurzů v mobilní aplikaci FirstClass.cz.

3. Knížka: Houževnatost. Síla vytrvalosti a vášně

Autorka Angela Duckworth ukazuje v knize Houževnatost: Síla vytrvalosti a vášně, proč je důležité pěstovat vlastní houževnatost a že úsilí je často mnohem víc než talent. Nadání totiž negarantuje úspěch a abychom mohli naši houževnatost posílit, musíme nejprve objevit vášeň. Kniha má v sobě spoustu zajímavých myšlenek, poznatků a rad, které nabízí nový pohled na život.

4. Diář Konec Prokrastinace

Daruj rodině, kamarádovi nebo partnerovi prostor pro ztvárnění jeho osobní vize a pro plánování jednotlivých seberozvojových kroků. Roční diář Konec prokrastinace mu pomůže uvést do praxe všechny hlavní nástroje ze stejnojmenné knihy Petra Ludwiga.

Dále v diáři najdeš:

 • buzer-lístek a TODO na každý měsíc
 • schůzku sám se sebou na každý měsíc
 • vkládací TODO na dlouhodobé úkoly
 • vkládací arch samolepek
 • TODO-today, flow-lístek a časový plán na každý den
 • prostor pro poznámky
 • dlouhodobý roční plán

5. Rozcestník: Průvodce vaším nejlepším rokem 2024

Rozcestník od Víta Aory provede obdarovaného řadou sebekoučovacích otázek, s nimiž si uvědomí, kterou životní cestou se vydat. Po celou dobu ho navíc bude rozcestník a jeho autor podporovat a pomůže mu poučit se ze svých minulých chyb, uvědomit si své hodnoty a nakonec také naplnit své sny.

Zabal pod stromeček seberozvojové dárky, které nastartují rok 2024 plný nových možností a sebepoznání. Krásné Vánoce a úspěšný nový rok ti přeje tým TALENT KOMPAS.

Kup letos dárek, který má dlouhodobě smysl.

ODSTARTUJ SVOU CESTU SEBEROZVOJE

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Hledáš způsob, jak svou kariéru a koučinkovou praxi posunout na hlavní kolej? Pak je tento článek pro tebe. Mezi naše partnery se řadí koučové, lektoři a konzultanti, jejichž cílem je stát se koučem na volné noze na plný úvazek. Často však nevědí, jak rozjet svou podnikatelskou činnost naplno kvůli svému dalšímu zaměstnání a koučinku se věnují pouze příležitostně po večerech. Nejčastějším problémem, na který narážíme, je fakt, že tito lidé sice milují to, co dělají a v rozvíjení druhých jsou opravdu dobří, nicméně neumí své dovednosti a talenty správně prodat. V tomto článku si ukážeme, jak v takové situaci pomůže TALENT KOMPAS.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Náš blog a podcasty jsou plné informací, příběhů a tipů na osobnostní růst. Věříme, že dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

Práce v sociální sféře a v managementu neziskových organizací provází Marii celý život. Prošla si pracovní cestu, na které působila jako sociální pracovnice například v domově pro seniory nebo v azylovém domě a dostala se i k vedení několika neziskovek. Nyní spojila všechny své zkušenosti, dovednosti i talenty a vydala se na dráhu koučky, terapeutky a průvodkyně osobním rozvojem.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.