Příběh Sandry: „TALENT KOMPAS mi dodal sebevědomí a odvahu pohnout se z místa.” - Talent Kompas

Příběh Sandry: „TALENT KOMPAS mi dodal sebevědomí a odvahu pohnout se z místa.”

Bije se v tobě občas rozum s intuicí a přemýšlíš, která cesta je ta správná? Nejsi v tom sám. Inspiruj se příběhem Sandry, která se kdysi sama sebe ptala na to stejné. Dnes již ví, v čem spočívá její talent a že svou intuici se vyplatí poslouchat. Podívej se společně s námi na to, kým Sandra bývala a jakou roli sehrál na její životní cestě náš test talentů.

Je to dobře nebo špatně? Kdo ví. To neví nikdo. Ale je důležité alespoň něco zkusit a objevit všechny své možnosti. Protože jich existuje mnoho.

Sandra je kreativec s nápadem. Svým klientům se představuje jako nestandardní Sandra pokládající nestandardní otázky. Proč? Protože ví, že i z blbého dotazu nebo nápadu se může vyklubat důležitá myšlenka, ve které člověk najde to, co ve skutečnosti hledal. Tento přístup se ale ne vždy setkal s pochopením. Často si v osobním i pracovním životě volila směr, u kterého si ostatní ťukali na čelo. Časem však Sandra ukázala nejen sobě, ale i jim, že vše může fungovat.

 „Před TALENT KOMPAS jsem vůbec nebyla sebevědomá a i když jsem vnitřně cítila, že chci něco víc, neměla jsem odvahu to udělat.” 

Sandra původně působila ve výrobní firmě, ve které pracovala na personálním, v logistice a na dalších pozicích. I přes to stále cítila touhu dělat něco, co ji bude opravdu naplňovat. Trvalo to několik let, než začala poslouchat sama sebe víc, než ty druhé, od nichž slýchávala, že nemá na to něco změnit. Změna nakonec přišla nečekaně v momentě, kdy se její dceři zhoršil zdravotní stav. Dceřin atopický ekzém a velké množství potravinových alergií vyžadovaly změnu životního stylu a velké množství času.

Sandra byla nucená kompletně převrátit svůj osobní i pracovní režim. S dcerkou byla doma doslova zavřená asi rok a půl, když se dostala až do stavu, ze kterého neviděla východisko. Zdálo se jí, že neexistují žádné možnosti, jak si splnit to, po čem touží, aniž by omezovala potřebný čas věnovaný dceři. Náhoda nebo osud pak zavedl do jejího příběhu zakladatelku TALENT KOMPAS Lenku Mazalovou, která viděla Sandřin potenciál DOKÁZAT VÍC.

„Test talentů změnil moje vnímání sama sebe. Přestala jsem věnovat pozornost tomu, co není moje silná stránka a začala jsem se zaměřovat na to, co mi jde.” 

Sandřin klíčový první talent – schopnost rozvíjet druhé ji překvapil. Když se nad svou první pětkou talentů více zamyslela, zjistila, že o nich vnitřně tušila. Až výsledky Testu talentů TALENT KOMPAS ji ale navedly k sebepoznání a ukázaly, že její intuice nelhala. Sandra získala potřebnou dávku sebevědomí a vykročila konečně vstříc novým projektům. Ty se dnes těší úspěchu stejně jako ona. Díky svým přednostem dokáže naplno využívat svůj potenciál a budovat si sebehodnotu.

 „Můj první talent mě vážně rozhýbal. Získala jsem víc odvahy do setkávání se s lidmi, začala jsem psát pro TALENT KOMPAS a otočila jsem krizi v příležitost. Rozjeli jsme projekt Frčíme na vodíku, nově H2OPE, jehož jsem spoluzakladatelkou. Předávám své zkušenosti a díky naší službě mohu pomáhat lidem. To mě naplňuje.”

Ani nové projekty se neobešly bez občasného nepochopení a bez překážek. Sandra se pořád učí naslouchat své intuici, investovat správně svou energii a netrápit se minulými chybami. Ať už udělá jakýkoliv krok, vždy ji posune někam dál. Podle Sandry tkví jádro pudla v odhodlání. Neodkládej svůj osobní rozvoj na později a vyhni se výmluvám typu:  „Až budu mít víc peněz, odrostlé děti, nebo až naprší a uschne.” První krok kterýmkoliv směrem můžeš udělat klidně hned. Stačí si jen věřit. S TALENT KOMPAS na to nejsi sám.

 „Lidé utratí spoustu peněz za různé věci a ani se nad tím nezamyslí. Investuj raději sám do sebe a uvidíš, že se ti to jednou vrátí. Pro mě test talentů není jen testem na 45 minut, ale je to cesta na celý život.”

Tomu říkáme motivace! Ukaž sobě i svému okolí, že i ty DOKÁŽEŠ VÍC a připoj se k Sandře a k dalším, kterým TALENT KOMPAS ukázal směr k naplnění jejich snů a cílů. Svůj první klíčový talent můžeš odhalit ještě dnes, a to navíc zcela zdarma.

Test talentů změnil moje vnímání sama sebe. Přestala jsem věnovat pozornost tomu, co není moje silná stránka a začala jsem se zaměřovat na to, co mi jde.

ODSTARTUJ SVOU CESTU SEBEROZVOJE

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

„Člověk, který nezná svůj potenciál, nezná ani svou hodnotu.” Přemýšlíš, kdo tuto památnou větu řekl? Možná tě překvapíme, protože to nebyl žádný z velkých řeckých filozofů, ale zakladatelka firmy TALENT KOMPAS Lenka Mazalová. Podnikatelka, autorka testu talentů, koučka a máma, jejíž životní vášní je provázet ostatní v jejich osobním růstu. Na tom svém pracuje již od roku 2013, kdy ji okouzlil svět talent managementu. Nahlédni do její minulosti a objev společně s námi, kde se zrodila myšlenka vytvořit kompas ukazující lidem směr k osobnímu rozvoji.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Náš blog a podcasty jsou plné informací, příběhů a tipů na osobnostní růst. Věříme, že dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

Představ si svůj pracovní kolektiv jako sportovní tým. Myslíš, že byste byli schopni hrát extraligu? Konkurenceschopné a výkonné mužstvo tvoří hráči, kteří do něj přinášejí různé kvality. Těžko byste totiž s týmem prvotřídních obránců porazili pražskou Slavii, když by vám chyběli talentovaní útočníci. A přesně v tom spočívá i kouzlo talent managementu. Zajímá tě, jak s osobnostní diverzitou na pracovišti pracovat? Čti dál a my ti zároveň s tím prozradíme, jak ten správný talentový tým sestavit.
Ve dvou se to lépe táhne. Pravidlo, které platí snad všude a svět osobního rozvoje není výjimkou. Odlož výmluvy a začni se svým seberozvojem tak, že si vybereš správného parťáka, který tě postrčí k prvnímu kroku na cestě k dosažení tvých snů a cílů. Osobního kouče, který ti ukáže, že i ty dokážeš víc. Aby sis byl jistý, že je koučink to pravé pro tebe, popíšeme ti jeho principy a přidáme navrch i pár rad, jak najít skvělého průvodce hned na první dobrou.

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

STAŇ SE PARTNEREM

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

JAK TI MŮŽEME POSLOUŽIT?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.