Podcast Myšlením na vrchol s Lenkou: „Dokud budeme věnovat pozornost nedostatkům, nikdy neuvidíme přednosti.“ - Talent Kompas

Podcast Myšlením na vrchol s Lenkou: „Dokud budeme věnovat pozornost nedostatkům, nikdy neuvidíme přednosti.“

Pokud se naučíme už od dětství zaměřovat jen na své nedostatky, jak si poté máme vybudovat přirozenou sebedůvěru a zdravé sebevědomí? Proto je důležité věnovat více pozornosti svým talentům a silným stránkám.

Čemu věnujeme v životě pozornost, tak to roste.

Tak zní jedno z poselství, které předala posluchačům podcastu Myšlením na vrchol od FirstClass zakladatelka TALENT KOMPAS, autorka testu talentů a koučka Lenka Mazalová. Poslechni si celý rozhovor pod taktovkou moderátora Lukáše Edera o tom, jak poznat sám sebe a objevit své silné stránky.

Co se v podcastu dozvíš?

  • Jakou roli hraje ve tvém životě talent a jak ho rozvíjet?
  • Jak můžeš probudit svou vnitřní motivaci?
  • Co je to talent management a jak ho firmy využívají pro rozvoj svých zaměstnanců?
  • Proč dává smysl zapojit talentové testy do náborů?
  • Jak podpořit talenty svých dětí?

Rozhovor ti nabízí také jedinečnou šanci nahlédnout, jak může vypadat osobní výklad testu talentů s naším certifikovaným průvodcem. Zjisti, jaké talenty vyšly moderátorovi Lukášovi v jeho první pětce a co to o něm podle Lenky vypovídá. Následně se můžeš rovnou pustit do objevování vlastních silných stránek a vyzkoušet si zdarma náš test talentů.

Byla to jízda a já nemám slov, jaké krásné a podporující vzkazy jsem v reakci na podcast dostala.

ODSTARTUJ SVOU CESTU SEBEROZVOJE

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Hledáš způsob, jak svou kariéru a koučinkovou praxi posunout na hlavní kolej? Pak je tento článek pro tebe. Mezi naše partnery se řadí koučové, lektoři a konzultanti, jejichž cílem je stát se koučem na volné noze na plný úvazek. Často však nevědí, jak rozjet svou podnikatelskou činnost naplno kvůli svému dalšímu zaměstnání a koučinku se věnují pouze příležitostně po večerech. Nejčastějším problémem, na který narážíme, je fakt, že tito lidé sice milují to, co dělají a v rozvíjení druhých jsou opravdu dobří, nicméně neumí své dovednosti a talenty správně prodat. V tomto článku si ukážeme, jak v takové situaci pomůže TALENT KOMPAS.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Náš blog a podcasty jsou plné informací, příběhů a tipů na osobnostní růst. Věříme, že dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

Práce v sociální sféře a v managementu neziskových organizací provází Marii celý život. Prošla si pracovní cestu, na které působila jako sociální pracovnice například v domově pro seniory nebo v azylovém domě a dostala se i k vedení několika neziskovek. Nyní spojila všechny své zkušenosti, dovednosti i talenty a vydala se na dráhu koučky, terapeutky a průvodkyně osobním rozvojem.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.