Rozjeď svou kariéru kouče s pomocí TALENT KOMPAS

Rozjeď svou kariéru kouče s pomocí TALENT KOMPAS

Hledáš způsob, jak svou kariéru a koučinkovou praxi posunout na hlavní kolej? Pak je tento článek pro tebe. Mezi naše partnery se řadí koučové, lektoři a konzultanti, jejichž cílem je stát se koučem na volné noze na plný úvazek. Často však nevědí, jak rozjet svou podnikatelskou činnost naplno kvůli svému dalšímu zaměstnání a koučinku se věnují pouze příležitostně po večerech. Nejčastějším problémem, na který narážíme, je fakt, že tito lidé sice milují to, co dělají a v rozvíjení druhých jsou opravdu dobří, nicméně neumí své dovednosti a talenty správně prodat. V tomto článku si ukážeme, jak v takové situaci pomůže TALENT KOMPAS.

Test talentů je pro klienty uchopitelnější nežli abstraktní koučování.

Nástroje TALENT KOMPAS, jako test talentů nebo osobní výklad, jsou pak skvělým produktem do portfolia koučů. Pomůžou jim nejen nastartovat spolupráci s novými klienty, ale také si vytvořit stabilní akvizici. Přečti si, jak můžeš i ty využít Test talentů TALENT KOMPAS jako svůj obchodní nástroj a stát se tak naším partnerem.

Test talentů si zákazníci umí snadno představit

Koučování se může spoustě lidem zdát příliš abstraktní a problémem je, že si zákazníci neumí představit, co vlastně kupují. Koučování nelze ukázat na jednom obrázku nebo ho vysvětlit v jedné větě. Většinou zákazník potřebuje vlastní zkušenost, na základě které si teprve začne ke koučování a vybranému kouči budovat důvěru.

Test talentů je naopak díky webové aplikaci a jeho vizuální prezentaci pro zákazníky uchopitelnější a dá se jednoduše prodat. Výstup z testu je navíc díky osobnímu výkladu talentů pro zákazníky transformační záležitostí, pomocí které si vytváří pozitivní vztah i k tobě – průvodci nebo kouči, který jim jejich talentový profil objasní.

Na našem webu přehledně a srozumitelně komunikujeme přidanou hodnotu a užitek testu i výkladů. Zákazníci se tak snad dozví, co test obsahuje a mohou si přečíst také reference od dalších spokojených klientů, o které se i ty můžeš při prodeji opřít.

TIP: Naši partneři zapojují produkt Test talentů TALENT KOMPAS nejčastěji do balíčku s pěti až dvanácti koučovacími sezeními.

Lépe poznáš klienta a otevřeš si dveře k další spolupráci

Jakmile klient projde testem talentů a následně s tebou absolvuje osobní výklad, nejen že pozná sám sebe, ale i ty ho více poznáš. Díky tomu se pak společně můžete pobavit o dlouhodobější spolupráci (zakázce) v podobě dalšího koučování a rozvoje klienta. Jakmile navíc pomůžeš klientovi pochopit sám, začne ti důvěřovat a bude mít chuť s tvou pomocí objevit lepší verzi sebe sama.

Výstup z testu talentů obsahuje také akční plán dalšího rozvoje, který pro tebe, jakožto kouče, představuje skvělý navazující bod. Domluv si s klientem sezení, na kterém společně pojmenujete konkrétní kroky, se kterými budete na základě testu pracovat.

Během osobního výkladu si vytvoříš s klientem vztah, na kterém můžeš stavět svou další práci a zároveň se při dalších rozvojových krocích odvolávat na třetí stranu v podobě výsledku testu talentů. Nemusíš proto klienta hodnotit podle svého osobního názoru, ale spíše ho nasměrovat a zdůrazňovat, co test talentů ukázal a potvrdil, o co se může klient opřít, nebo co by měl například ještě posílit.

Talentové testy jsou trendem, na jehož vlně se můžeš svézt

Žijeme v době plné stresu, kde vyhoření čeká na každém rohu a klienti s obdobnými zakázkami přichází stále častěji. Obecně je neustále omílané, že prevencí proti vyhoření jsou právě silné stránky a to, že s nimi vědomě pracujeme. Široká veřejnost díky tomu talentové testy a testy silných stránek stále více vyhledává. Řada našich partnerů nás dokonce sama oslovila s tím, že je aktuálně po tomto typu testů a jejich výkladech velká poptávka, a proto ho chtějí nabízet i oni. 

Zapoj tento dlouhodobý trend do svého portfolia a ukaž, že jdeš s dobou. Pokud se navíc staneš součástí naší talentové rodiny, pomůžeme ti i s tvou online prezentací. Aktivně investujeme do marketingu, a proto je náš test talentů vidět a získává stále silnější pozici na trhu. Prostor pro prezentaci na našich komunikačních kanálech ale dáme i tobě, a to třeba na našich profilech na sociálních sítích nebo na blogu.

Ochutnávka hned

Skeptické a opatrné klienty můžeš nalákat a nakonec i přesvědčit ochutnávkou testu talentů, která nabízí absolvování testu zcela zdarma. V rámci ochutnávky se zákazníci dozví svůj první talent a mohou se následně rozhodnout, zdali chtějí investovat do plné verze testu, osobního výkladu a dalších kroků. Od našich partnerů víme, že právě zdarma ochutnávka je často tím, co klienty přesvědčí, že nástroje TALENT KOMPAS stojí za to.

Spoluprací s námi získáš další příjem

Vytvoř si vedlejší příjem a využij možnosti našeho partnerského programu. Rozšíříš své portfolio o smysluplné produkty a služby a získáš také provizi z prodejů. Rádi se s tebou individuálně pobavíme o možnostech, jak můžeme spolupráci pojmout. Máme partnery, kteří si díky provizím umí vydělávat na své další podnikatelské aktivity. Klíčové je umět správně pracovat s klientskou komunitou a nabízet jí atraktivní příležitosti.

Projdi si další podrobnosti o našem partnerském programu a domluv si s námi schůzku.

Závěrečné tipy, které se hodí každému kouči

Je pro tebe prodej a získávání nových zákazníků stále velkou výzvou? Chtěl by sis jednou vytvořit stabilní základnu klientů? Přečti si následující knížky, které vřele doporučujeme:

  • Prodávat je lidské – Daniel H. Pink
  • Prodej, nebo prodají tobě – Grant Cardone
  • Tohle je marketing! – Seth Godin

Klíčové je se učit od lidí, kteří už danou věc dokázali, a proto doporučujeme kurz byznys akademie od kouče Honzy Markela, který si ročně fakturuje za svou koučovací činnost přes 1 milion korun. Honza je tvůrcem koučovací školy Opravdové koučování a má za sebou roky úspěšné praxe.

Domluv si koučink s profíkama z prodeje, jako je Zdeněk Krejčí, který je naším certifikovaným průvodcem. Zdeněk se zaměřuje na koučování podnikatelů, obchodníků a manažerů, kteří chtějí své podnikání pořádně nakopnout. Doporučujeme s ním absolvovat osobní výklad testu se zakázkou: „Jak se opřít při prodeji o své talenty”. Společně můžete vytvořit strategii, jak se v akvizici cítit komfortně.

Staneme se tvým obchodním i marketingovým parťákem.

ODSTARTUJ SVOU CESTU SEBEROZVOJE

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Hledáš tipy, jak zlepšit a zefektivnit náborový proces ve firmě? Máme pro tebe nástroje a několik rad, které tobě i tvým kolegům ušetří spoustu času, energie i peněz.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Náš blog a podcasty jsou plné informací, příběhů a tipů na osobnostní růst. Věříme, že dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

Práce v sociální sféře a v managementu neziskových organizací provází Marii celý život. Prošla si pracovní cestu, na které působila jako sociální pracovnice například v domově pro seniory nebo v azylovém domě a dostala se i k vedení několika neziskovek. Nyní spojila všechny své zkušenosti, dovednosti i talenty a vydala se na dráhu koučky, terapeutky a průvodkyně osobním rozvojem.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.