Zákulisí TALENT KOMPAS: Jak vypadal náš rok 2023

Zákulisí TALENT KOMPAS: Jak vypadal náš rok 2023

Začátek roku bývá spojen s balancováním toho předchozího. A ať už patříš mezi ty, kteří se rádi ohlížejí, nebo hledíš naopak kupředu, faktem zůstává, že zhodnocení určité části minulosti ti může přinést spoustu užitečných poznatků a podnětů pro to kam dál.

Rok 2023 pro nás byl učícím se rokem.

Ohlédnutí za našimi úspěchy, výzvami, kterým jsme čelili, ale i tím, co se úplně nepovedlo, vede k lepšímu sebepoznání a porozumění vlastním hodnotám a cílům. Pomáhá nám odhalit místa, ve kterých se můžeme ještě zlepšit a nastavit si tak plány na další rok. To navíc platí nejen pro jednotlivce, ale také pro organizace. A proto ti odhalíme trochu ze zákulisí TALENT KOMPAS a prozradíme ti, jak rok 2023 vypadal u nás.

Jak bychom popsali rok 2023 jedním slovem? Učení

Rok 2023 pro nás byl učícím se rokem. Na naší cestě jsme vloni udělali další důležité kroky. Zaváděli jsme interní procesy a definovali jsme si nové role v týmu. Také jsme prohlubovali naši znalost o tobě – našem zákazníkovi a tvých potřebách. Na základě toho jsme pak rozšířili produktové portfolio tak, aby cílilo i na firemní zákazníky.

Kromě poznávání našich zákazníků patřilo mezi hlavní cíle také budování značky. Šlápli jsme proto do našich sociálních sítí, rozjeli blog o osobním rozvoji a talent managementu a ukázali jsme se hned na několika konferencích či v podcastu Myšlením na vrchol.

Vloni se nám povedlo

Nic není jen růžové

Mezi naše hodnoty patří otevřenost a transparentnost, a proto přiznáváme, že rok 2023 nebyl dokonalý. Udělali jsme spoustu chyb, které nám na druhou stranu ukázaly, co udělat pro to, abychom se posunuli vpřed.

Výzvou pro nás prozatím zůstává, jak co nejlépe poskládat náš interní tým. Do roku 2024 tak vstupujeme s otevřenými pozicemi a kdo ví, třeba se právě z tebe stane náš nový kolega.

Náš rok 2023 v číslech

Jak to vidí náš obchoďák Kuba?

Na zážitky z roku 2023 spojené s TALENT KOMPAS jsme se zeptali také našeho obchodního a marketingového ředitele Kuby. 

„Nejlepším zážitkem pro mě byla jednoznačně spolupráce s Gymnáziem Na Zatlance a paní ředitelkou Jitkou Kmentovou. Jedná se o střední školu, která se dokázala vypracovat na jednu z top institucí v Česku. Nyní je leaderem ve školství a ukazuje ostatním, jak dělat pozitivní změny. Paní ředitelka je pro mě vzorem leadera, který umí se svým týmem skvěle pracovat a je inspirací pro ostatní.”

Za největší úspěch považuje Kuba naši vybudovanou síť partnerů a ambasadorů. S našimi 36 partnery máme možnost formovat český a slovenský trh. K tomu máme desítky ambasadorů, kteří se věnují tématu rozvoje silných stránek a talent managementu a jdou ruku v ruce s našimi hodnotami směrem k vizi – věříme, že i ty DOKÁŽEŠ VÍC.

Také ale vnímá jako úspěšnou a efektivní spolupráci s naší marketingovou specialistkou Oldřiškou. Ta se stará o profily na sociálních sítích a veškerý obsah, který u nás vídáš. A to včetně článku, který zrovna čteš. 🙂

Naše plány na rok 2024

Jedním z našich hlavních cílů bude letos vytvořit „portál pro firmy“. Ten usnadní personalistům, manažerům a vedoucím pracovníkům práci s talent managementem. Nové prostředí jim umožní skládat jednoduše a přehledně týmy podle talentů tak, aby byla zachována talentová diverzita, která vede k úspěchu celé organizace. 

Letos ale máme v plánu také rozjet anglickou mutaci Testu talentů TALENT KOMPAS a rozšiřovat nabídku našich vzdělávacích služeb.

Tak nám drž palce a nezapomínej, že i v roce 2024 DOKÁŽEŠ VÍC!

Nezapomeň, i v roce 2024 dokážeš víc.

ODSTARTUJ SVOU CESTU SEBEROZVOJE

I TY DOKÁŽEŠ VÍC

Hledáš způsob, jak svou kariéru a koučinkovou praxi posunout na hlavní kolej? Pak je tento článek pro tebe. Mezi naše partnery se řadí koučové, lektoři a konzultanti, jejichž cílem je stát se koučem na volné noze na plný úvazek. Často však nevědí, jak rozjet svou podnikatelskou činnost naplno kvůli svému dalšímu zaměstnání a koučinku se věnují pouze příležitostně po večerech. Nejčastějším problémem, na který narážíme, je fakt, že tito lidé sice milují to, co dělají a v rozvíjení druhých jsou opravdu dobří, nicméně neumí své dovednosti a talenty správně prodat. V tomto článku si ukážeme, jak v takové situaci pomůže TALENT KOMPAS.

ROZVÍJEJME SVÉ TALENTY SPOLEČNĚ

Náš blog a podcasty jsou plné informací, příběhů a tipů na osobnostní růst. Věříme, že dokážeš víc i ty.

*souhlasím s použitím osobních údajů

Práce v sociální sféře a v managementu neziskových organizací provází Marii celý život. Prošla si pracovní cestu, na které působila jako sociální pracovnice například v domově pro seniory nebo v azylovém domě a dostala se i k vedení několika neziskovek. Nyní spojila všechny své zkušenosti, dovednosti i talenty a vydala se na dráhu koučky, terapeutky a průvodkyně osobním rozvojem.

Mám zájem o zásoby na příští rok

Chci vytvořit nabídku na míru

Registruj se na termín

Poptávka na míru

Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků. 

SKVĚLÉ ROZHODNUTÍ

Jsme nadšení, že chceš být našim partnerem.
Díky za tvé potvrzení, nyní chvíli počkej než se s tebou spojí náš kolega, který se s tebou dohodne na dalších krocích.

Měj krásný den,
Tým TALENT KOMPAS

JSME TÝM TALENT KOMPAS

Chceš se k nám přidat? Tvoříme prostředí, kde můžeš i ty znamenat změnu v životech ostatních. Napiš nám o sobě pár informací a pošli své představení. Doporučujeme, pořádně si nastuduj naše vize a hodnoty. V týmu chceme parťáky, kteří se s námi dokážou ztotožnit.

Staň se partnerem

Rádi tě poznáme. Dej nám na sebe kontakt a domluvíme si první rande, abychom se seznámili. Věříme, že najdeme průsečíky pro společný růst.

Jak ti můžeme pomoci?

Pojďme se spojit, abychom mohli lépe poznat, jak a s čím ti můžeme pomoci. Nech nám na sebe kontakt a my se ti ozveme nazpět.